Pedagogové LMŠ Dubínek

IMG_6231Lenka Petržílková, DiS. – pedagožka, zdravotnice a hlavní koordinátorka

Lenka je diplomovaná zdravotní sestra se specializací na intenzivní péči v pediatrii. Pracovala jak na dětském oddělení JIP, tak na gynekologicko porodnickém oddělení. Zkušenosti s prací s dětmi nabrala zejména v řadě zájmových organizací, jako je Český červený kříž, dobrovolní hasiči, mažoretky a především skauting, kde složila skautskou Vůdcovskou zkoušku. V LMŠ Dubínek působí od začátku provozu v listopadu 2013, je členkou výkonné rady, od února 2016 působí jako hlavní koordinátorka školky: komunikuje s rodiči a novými zájemci a zajišťuje praktický provoz školky (obědy, platby, nákupy, směny pedagogů…)

IMAG9725Mgr. Jitka Stiborová – pedagožka

Jitka vystudovala učitelství na univerzitě v Hradci Králové se zaměřením na výtvarnou výchovu. Rovněž absolvovala taneční pedagogiku a akreditovaný kurz cvičitelek rytmické, pohybové a taneční výchovy. Kromě tance a výtvarné činnosti se také věnuje cizím jazykům. Zkušenosti s prací s dětmi získala především jako učitelka na ZUŠ v Kralupech, Mělníku a Kladně. V LMŠ Dubínek působí od září 2014.

IMAG9737Šárka Houdková  – pedagožka

Šárka vystudovala učitelství pro mateřské školy na univerzitě v Ústí nad Labem. Je také absolventkou kurzů Respektovat a být respektován a také Montessori pedagogiky. Absolvovala vzdělávací kurz komunitního individualizovaného vzdělávání a složila profesní rekvalifikační zkoušky jako Vychovatelka pro děti předškolního věku a Lektor dalšího vzdělávání. Působila jako lektorka v pražském centru s Montessori prvky, kde získala praxi v práci s dětmi. Zabývá se moderními výchovnými metodami a má neutuchající touhu se dál vzdělávat. Své zkušenosti pak sdílí jak s dětmi ve školce tak s dospělým při svých přednáškách a workshopech. V LMŠ Dubínek působí od února 2015.

Asistenti pedagogů LMŠ Dubínek

Dan Pelej – asistent pedagoga

Dan je velký milovník přírody a vyučený umělecký truhlář, který se už více než deset let provozuje Neratovickou čajovničku. Praxi s prací s dětmi získal přímo v naší LMŠ, kde se s dětmi věnuje tvoření a rukodělným pracem. Zároveň pořizuje fotodokumentaci z většiny akcí a školkových dnů, které pak pro rodiče zveřejňuje na Facebooku. V LMŠ Dubínek působí od začátku provozu v listopadu 2013.

Rada spolku Dubínek, z.s.

Lenka Petržílková

Lenka PetržílkováIMG_6231Lenka je diplomovaná zdravotní sestra se specializací na intenzivní péči v pediatrii. Pracovala jak na dětském oddělení JIP, tak na gynekologicko porodnickém oddělení. Zkušenosti s prací s dětmi nabrala zejména v řadě zájmových organizací, jako je Český červený kříž, dobrovolní hasiči, mažoretky a a především skauting, kde složila skautskou Vůdcovskou zkoušku. V LMŠ Dubínek působí od začátku provozu v listopadu 2013: Jako členka výkonné rady má na starosti finance a účetnictví, od února 2016 působí zároveň jako hlavní koordinátorka školky.

Jana Háková

Jana vystudovala novinařinu a působila šest let v médiích, poté se začala věnovat propagaci, PR a on-line marketingu nejprve ve velkých firmách a od roku 2012 na volné noze při mateřské a rodičovské dovolené. Angažuje se v neziskovém sektoru a oblasti osobního rozvoje. V současné době působí v obecně prospěšné společnosti Post Bellum. S Dubínkem spolupracuje od jeho založení na podzim 2013, má na starosti web, Facebook, komunikaci a související agendu, členku rady je od zaří 2015.

Zdeněk Severin

Zdeněk vystudoval chovatelství cizokrajných zvířat a už 11 let pracuje v Zoo Praha jako chovatel. Rád pořádá programy pro děti z Dubínku a dětského domova Dubá Deštná, a to jak povídání o zvířátkách, tak i procházky po Zoo. S manželkou Míšou má dvě děti, Jindříška a Aničku. Jindra je již druhým rokem hrdým Dubínkem. Členem rady spolku je Zdeněk od března 2016.

 

Další členové týmu

Mgr. Hanka Ježková
granty, zakladatelka Dubínku

Dan Pelej
Správce jurty

Bc. Renáta Červenková
Odborný garant EVVO