Průvodci Lesního klubu Dubínek

Vladimír Doležal, DiS. – pedagog

Vláďa vystudoval předškolní a mimoškolní pedagogiku na vyšší odborné škole pedagogické a sociální v Praze. Dva roky pracoval jako učitel MŠ v Kostelci nad Labem. Spousty zkušeností s dětmi nasbíral během svého více než desetiletého působení ve skautském oddíle. Má složenou zkoušku pro hlavní vedoucí dětských táborů. Volný čas věnuje četbě, skautingu, žonglování a především svému synovi Matějovi.

IMAG9725Mgr. Jitka Stiborová – pedagožka

Jitka vystudovala učitelství na univerzitě v Hradci Králové se zaměřením na výtvarnou výchovu. Rovněž absolvovala taneční pedagogiku a akreditovaný kurz cvičitelek rytmické, pohybové a taneční výchovy. Kromě tance a výtvarné činnosti se také věnuje cizím jazykům. Zkušenosti s prací s dětmi získala především jako učitelka na ZUŠ v Kralupech, Mělníku a Kladně. V LK Dubínek působí od září 2014.

Asistenti průvodců LK Dubínek

Dan Pelej – asistent pedagoga

Dan je velký milovník přírody a vyučený umělecký truhlář, který se už více než deset let provozuje Neratovickou čajovničku. Praxi s prací s dětmi získal přímo v naší LMŠ, kde se s dětmi věnuje tvoření a rukodělným pracem. Zároveň pořizuje fotodokumentaci z většiny akcí a školkových dnů, které pak pro rodiče zveřejňuje na Facebooku. V LK Dubínek působí od začátku provozu v listopadu 2013.

Zdeněk Severin – asistent pedagoga

Zdeněk vystudoval chovatelství cizokrajných zvířat a 11 let pracoval v Zoo Praha jako chovatel. Zdeněk působí jako asistent pedagogů od září 2017, od března 2016 je také členem rady spolku. V Dubínku má na starosti především programy o zvířátkách, rád s dětmi vyrábí a vymyšlí program na slavnostní příležitosti, jako jsou vánočí besídky nebo Dubínkovy narozeniny.  S láskou se také stará o naše morčátka a králíky. Kromě Dubínku také pomáhá dětem z dětského domova Dubá Deštná, připravuje pro ně povídání o zvířátkách i procházky po Zoo. S manželkou Míšou má dvě děti, Jindříška a Aničku. Jindra už z Dubínku odešel do školy, hrdým Dubínkem je teď i jeho sestra Anička.

 

Dana Vokounová  – asistentka pedagoga

Danka je s Dubínkem spjata od jeho počátku, docházkou do lesního klubu prošly obě její dcery, dnes už školačky. Je velkou milovnicí výšlapů a výletů a znalkyní krásných přírodních zákoutí v Neratovicích i okolí. Pracuje jako chovatelka zvířat, v roce 2019 úspěšně absolvovala kurz a stala se kvalifikovanou asistentkou pedagoga. V Dubínku ji potkáte ve čtvrteční dopoledne a občas jako záskok i v jiné dny.

Mgr. Jana Andělová – doprovodný pedagog

Jana vystudovala pedagogickou fakultu Karlovy univerzity a Technické univerzity v Liberci, obory němčina, matematika a učitelství pro první stupeň. Kromě toho absolvovala kurz pro učitele motessori angličtiny pro děti ve věku od 3 do 6 let. S nejstarším ze svých tří dětí žila v Anglii, kde získala řadu zkušeností s anglickými říkadly, písničkami pro předškolní děti.  Povolání je pro Janu zároveň i koníčkem. Zajímá se o montessorri pedagogiku a další inovativní přístupy ke vzdělávání a výchově, které aplikuje na svých dětech i ve své praxi ve školství.  S Dubínkem spolupracuje od jara 2019, vede kroužek angličiny a pomáhá jako doprovodný pedagog a na příměstských táborech.

Rada spolku Dubínek, z.s.

Jana Hanslíková, DiS. – hlavní koordinátorka

Jana vystudovala novinařinu a působila šest let v médiích, poté se začala věnovat propagaci, PR a on-line marketingu nejprve ve velkých firmách a od roku 2012 na volné noze při mateřské a rodičovské dovolené. Angažuje se v neziskovém sektoru a oblasti osobního rozvoje.  S Dubínkem spolupracuje od jeho založení v roce 2013, prošel jím její starší syn, mladší dcera je čerstvým malým Dubínkem.  Členkou Rady spolku je Jana od zaří 2015, od listopadu 2018 je hlavní koordinátorkou školky.

Zdeněk Severin

Zdeněk vystudoval chovatelství cizokrajných zvířat a 11 let pracoval v Zoo Praha jako chovatel. Zdeněk působí jako asistent pedagogů od září 2017, od od března 2016 je také členem rady spolku. V Dubínku má na starosti především programy o zvířátkách, rád s dětmi vyrábí a vymyšlí program na slavnostní příležitosti, jako jsou vánočí besídky nebo Dubínkovy narozeniny.  S láskou se také stará o naše morčátka a králíky. Kromě Dubínku také pomáhá dětem z dětského domova Dubá Deštná, připravuje pro ně povídání o zvířátkách i procházky po Zoo. 

Ing. Kateřina Matrasová

Lenka PetržílkováKatka vystudovala obor Zahradní tvorba na České zemědělské univerzitě v Praze a od té doby se věnuje návrhům především rodinných zahrad. Má dva syny, starší Šimon v současné době navštěvuje Dubínek, mladší Eliáš se do Dubínku brzy chystá. Ve volném čase ráda peče a tvoří různé věci rukama, Dubínek dlouhodobě podporuje svými výtvory, dekoracemi i přípravou občerstvení na slavnosti. Členkou Rady spolku je od podzimu 2019.

Další členové týmu

Mgr. Hanka Ježková
granty, zakladatelka Dubínku

Dan Pelej
Správce jurty