Přejít k obsahu webu

Kroužek Dubínčata pro děti a rodiče – od 2. listopadu 2022

Lesní hernička a školička na vyzkoušenou, říkanky, písničky, tvoření, opičí dráhy, ale také podle počasí volná hra v okolí školky nebo uvnitř jurty  a prostor pro maminky, aby si mohly popovídat a sdílet radosti a starosti se svými dětmi a vyměnit si zkušenosti. To všechno nabízí kroužek Dubínčata určený pro děti ve věku od 1 do 3 let a jejich rodiče. 

Koná se každou středu od 9:30 do 11:00.  Kurz začíná první lekcí 2. 11. a končí 25. 1. Cena za pololetí (12 setkání) činí 1200 Kč, platí se v hotovosti na první lekci. 

Pro informaci o volné kapacitě/přihlášení prosím volejte/pište na Tel Dubínku: 606 903 763

S sebou stačí svačinka, pití a přezuvky nebo teplé ponožky do jurty, ideálně i pro rodiče. 

Slovo lektorky, Petry Vamberové: 

Milí rodiče budoucích Dubínčat,
ráda bych vás pozvala na kroužek, setkávání, které se vždy bude vázat k nějakému tématu-budeme mít cca 20-30 minut řízené aktivity, her a povídání, poté připravím několik stanovišť, která si zkusíte, když budete mít chuť a prostor. Zbytek bude věnován volné hře a sdílení. Těším se na první lekci, kdy se budeme bavit podzimem.

Kroužek se nekoná o vánočních prázdninách, dne 28. 12. V případě, že kroužek odpadá z důvodu nepřítomnosti lektorky, bude zveřejněn náhradní termín. V případě neúčasti na kroužku nevzniká nárok na vrácení peněz. Děkujeme za pochopení.